Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

16.12.2004 11:25
А.Ефремов призвал судей области работать честно

ОДА

Працювати у правовому полі, керуючись Конституцією та іншими Законами України, закликав губернатор Луганської області Олександр Єфремов суддів області на урочистостях з нагоди їх професійного свята, що відбулися сьогодні у приміщенні Апеляційного Суду Луганської області. Він разом з головою Апеляційного Суду Леонідом Фесенком вручив нагороди та почесні грамоти кращім працівникам судової системи області. Леонід Фесенко у своїй промові зупинився на темі Президентських виборів в Україні і наголосив, зокрема, що з тих понад двох тисяч справ, які розглянули Суди у передвиборчий та виборчий період не було жодної, яка б стосувалася грубих порушень чинного законодавства. Цього ж дня 20 новопризначених суддів Луганської області склали присягу.

В області створюються умови для формування якісно нового рівня здійснення правосуддя, захисту прав та законних інтересів громадян. Новосілля цього року справили Сватівський та Біловодський районні суди, будинки для яких було придбано та капітально відремонтовано. Ця робота в нашій області триває. З початку нинішнього року відремонтовано 7 будинків судів. Органами місцевої влади передано 3 приміщення більшою службовою площею для Сєверодонецького, Ровеньківського та Стаханівського міських судів. Територіальним управлінням частково вирішено проблеми щодо надання службових приміщень для Кам’янобрідського та Жовтневого судів міста Луганська. Для Жовтневого районного суду обласного центру вирішено питання з підприємством “Донбасенерго” про передачу будинку в місті Щастя.

Сьогодні в Луганській області діють Апеляційний, Апеляційний господарський, Господарський та 32 місцевих суди загальної юрисдикції. В цілому в загальних судах області працює 1 тис.151 чоловік, в тому числі 231 суддя. З початку поточного року на розгляді в судах загальної юрисдикції області перебувало майже 170 тис. справ всіх категорій.

Указом Президента України від 8 грудня 2000 року офіційно встановлено свято – День працівників суду, який відзначається щороку 15 грудня.

15 грудня відзначається День працівників суду. Працівники судів Луганщини привітали перші керівники області

З професійним святом працівників судів Луганщини привітали голова облдержадміністрації Олександр Єфремов та голова обласної ради Віктор Тихонов. В поздоровленні говориться:

“Відзначення цього свята на державному рівні є визнанням вашої наполегливої праці щодо захисту конституційних прав і свобод людини, громадянина. Верховенство Закону – головний орієнтир судово-правової реформи, у якій вам належить провідна роль.

Працівники судів нашої області гідно здійснюють покладені на них функції правосуддя, зміцнення законності, практичного втілення в життя принципу переваги права в усіх сферах держави.

Переконані, що ваш високий професіоналізм, принциповість і відповідальність завжди будуть надійною запорукою в посиленні законності та правопорядку в Україні.

Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного щастя та благополуччя. Подальших вам успіхів в ім’я торжества Добра, Закону та Справедливості!”

Комментариев - 2
Demian Waccum
09:11 PM 17.12.2004

виби гроші в науку, дитячі садки, лікарні, дороги, спортивні майданчики, театри, в технічний прогрес вкладали а то в суди, грамоти, найшли чим гордитися, бюрократи - кримінально-буржуазна олігархія.
1 тис.151 чоловік, в тому числі 231 суддя - оце ті кому наші гроші йдуть наші податки, хто сидить та штани протирае, взятки беручи.(невсі звичайно але треба чистити=звільняти плюс штраф, після першого сигналу), так що шановні вітайте Бога.


знающий Человек
02:53 PM 22.12.2004

Первого, кого нужно бы побыстрее уволить за взяточничество - это начальника областного управления юстиции!!!
Вот это где бюрократическо-криминальная организация во главе с ее "идейным" лидером!


Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Амнистия для Луганска и Донецка невозможна
 • Экс-министр обороны дал прогноз по Донбассу
 • В Луганске обстреляли телекомпанию
 • Катастрофическая ситуация в Донбассе
 • Союзников России не будет в Донбассе
 • Донбасс: Глазами Путина
 • Почти идеальный ллан США по Донбассу
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина