Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

09.11.2004 13:07
Сегодня в Луганской области откроют новую пограничную заставу 'Бирюково'

ОДА

9 листопада 2004 року відбудеться урочисте відкриття нового військового містечка прикордонної застави „Бірюкове” Луганського прикордонного загону, яка розташована у Свердловському районі Луганської області.

В церемонії відкриття візьмуть участь:
- голова Луганської облдержадміністрації Олександр Сергійович Єфремов,
- Голова Державної прикордонної служби України Микола Михайлович Литвин
- командувач Східного регіонального управління ДПС Артур Іванович Горбенко
- начальник Луганського прикордонного загону Олег Іванович Медведчук
- міський голова м. Свердловська Олександр Іванович Шмальц

Після урочистого мітингу та підняття прапору України над військовими містечками відбудеться їх освячення за ритуалом православної церкви та огляд приміщень новобудов. Також планується зустріч з головами прикордонних міст та районів області та обговорення виконання спільних планів облаштування військових містечок підрозділів Луганського прикордонного загону в поточному році та організації цієї роботи у 2005 році.
Передбачається, що керівники прикордонної служби та керівники Луганської області також обговорять питання організації спільного з російськими службами контролю в пунктах пропуску через державний кордон. Впровадження цієї ініціативи дозволить суттєво збільшити потік пасажирів та транспортних засобів, скоротити час на проходження видів контролю, зменшити черги автотранспорту, підвищити якість і надійність видів контролю.
ПРОГРАМА

Час Найменування заходів
12.00 Приліт Голови Державної прикордонної служби України Литвина М.М. та командувача Східного регіонального управління ДПС Горбенка А.І. в аеропорт м.Луганська.
12.10-13.45 Переліт до прикордонної застави „Бірюкове”.
12.30 Відкриття урочистого мітингу. Вступне слово начальника Луганського прикордонного загону Медведчука О.І.
Підняття прапору України та виконання Державного гімну України.
Виступ Голови Державної прикордонної служби України Литвина М.М.
Виступ голови Луганської обласної державної адміністрації Єфремова О.С.
Виступ міського голови м. Свердловська Шмальця О.І.
Виступ представника православної церкви та проведення ритуальних заходів по освяченню військового містечка.
Виступ начальника прикордонної застави „Бірюкове”.
13.50-14.10 Огляд приміщень військового містечка прикордонної застави „Бірюкове” учасниками урочистостей.
14.20-15.20 Обід
15.30-16.05 Переліт учасників урочистостей до аеропорту м. Луганська.
16.15 Відліт Голови Державної прикордонної служби України та командувача Східного регіонального управління ДПС з аеропорту м.Луганська.

Прикордонна застава „Бірюкове” (Свердловський район)
Начальник застави – майор Нечаснюк Сергій Олександрович, у 2003 р. нагороджений медаллю “За мужність в охороні Державного кордону України”.

Будівництво військового містечка прикордонної застави „Бірюкове” велося за рахунок коштів Державної прикордонної служби України та шефської допомоги міст та районів Луганської області, на території яких вони розташовані. На будівництво застави виділено та освоєно 779,9 тис. грн., проведено будівельно-монтажні роботи – реконструкції будівлі застави и комплексу супроводжуючих споруд, а також 6-ти квартир для прикордонників застави.

Прикордонна застава “Бірюкове” прикордонної комендатури “Свердловськ” розташована у с.Бірюкове, Свердловського району Луганської області. Забезпечує охорону державного кордону на визначеній ділянці протяжністю 27 км.

За 2 роки існування прикордонної застави “Бірюкове” затримано контрабанди в 39 випадках на загальну суму 270тис. 616 грн. особовим складом застави затримано 63 порушника держкордону України.

Облаштування державного кордону на території Луганської області

Облаштування державного кордону України, що проходить по території Луганської області, ведеться згідно плану, розробленому на 2004 рік спільно облдержадміністрацією і Східно-регіональним управлінням Державної прикордонної служби України. План спільних заходів щодо забезпечення облаштування кордону реалізується згідно Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 квітня 2002 року «Про зміцнення безпеки державного кордону України в контексті боротьби з міжнародним тероризмом, нелегальною міграцією і наркоторгівлею» і Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Програми протидії контрабанді і захисту внутрішнього ринку на 2002-2005 роки».

В цьому плані передбачені заходи щодо реконструкції 12-ти військових містечок Луганського прикордонного загону за рахунок коштів Державного бюджету України і за рахунок шефської допомоги міст і районів, території яких безпосередньо межують з українсько-російським державним кордоном. В 2003 році, за планом, завершено облаштування трьох прикордонних застав: «Сєверо-Гундорівській» (Краснодонській міськрада), «Красна Талівка» (Станично-Луганський район і «Дяково» (Антрацитівській район). У 2004 році заплановано ввести в експлуатацію 2 нових застави – “Бірюкове” та “Дар’їно-Єрмаковка” на території Свердловської міської ради. Водночас продовжується облаштування та благоустрій вже діючих застав.

З введенням в експлуатацію комплексів військових містечок прикордонних застав в луганському при кордонному загоні
- збільшиться щільність охорони державного кордону на напрямку, де фіксується найбільша контрабандна активність
- покращиться якість контролю за прикордонним режимом
- покращиться можливість прикордонників швидко реагувати на зміни обстановки на державному кордоні.
Згідно Указу Президента України від 03.04.2000 року №554/2000 «Про вдосконалення організації шефства над ПВ України» в Луганській області проводиться активна робота по підтримці і розвитку шефських зв'язків між підрозділами Луганського прикордонного загону і районами, містами, підприємствами, організаціями і установами області.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, кожний підрозділ Луганського прикордонного загону закріплений за конкретною установою або підприємством Луганської області.
Становленню Луганського прикордонного загону, облаштуванню застав, будівництву житла для прикордонників активно сприяють органи державної виконавської влади і місцевого самоврядування.
Між трудовими колективами області і прикордонниками склалися стійкі взаємостосунки, надається регулярна шефська допомога. Так, за 10 місяців поточного року підприємства різної форми власності передали Луганському прикордонному загону матеріальні засоби і виконали роботи на загальну суму більше 365 тис. грн.
Відзначилися в першу чергу керівники міста Свердловська, Марківського і Антрацитівського районів, директори заводів: Лисичанського скляного «Пролетар», Луганського трубного, НПЗ «ЛиНОС», Рубіжанського картонно-тарного комбінату, які найбільш активно і систематично допомагають луганським прикордонникам.
Також активно підтримують шефські зв'язки з підрозділами прикордонного загону Краснодонськая, Станично-Луганська, Біловодськая, Марківська, Новопсковська, райдержадміністрації.

Луганський прикордонний загін

Луганський прикордонний загін сформовано згідно з наказом Голови Державного комітету у справах охорони державного кордону України 20 жовтня 1992 року. Основою для формування загону стали офіцери та прапорщики Прикордонних військ КДБ СРСР.
Начальник Луганського прикордонного загону - підполковник Медведчук Олег Іванович (з жовтня 2003 року).
Сьогодні у складі Луганського прикордонного загону: 4 прикордонні комендатури: “Білолуцьк”, “Свердловськ”, “Краснодон”, “Старобільськ”, до складу яких входять 32 прикордонних підрозділи, основними з яких являються прикордонні застави (забезпечують охорону кордону на місцевості) та відділення прикордонного контролю (забезпечують пропуск осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон).
Загальна протяжність ділянки державного кордону у межах області – 746 км, сухопутна ділянка 599 км., річкова ділянка 147 км.
Підрозділи кордону розташовані на території Антрацитівського, Свердловського, Краснодонського, Станично-Луганського, Біловодського, Міловського, Марківського, Новопсковського, та Троїцького районів. А також у містах Луганськ, Старобільськ, Антрацит, Краснодон та Свердловськ.
Пропуск громадянздійснюється у 9 пунках пропуску, 6 з яких є міжнародними.
У період з 1992р. 65 прикордонників Луганського загону нагороджені самою почесною нагородою для прикордонників – медаллю “За мужність в охороні державного кордону України”.
У грудні 2001 року Луганський прикордонний загін нагороджено прапором “Кращий військовій частині Прикордонних військ України”. За підсумками оперативно-службової діяльності 2 2003 р. загін посів 1 місце серед органів охорони держкордону ДПС України.
У 1998 році за значний внесок у справу надійного захисту інтересів держави на її кордоні, активну участь у вирішенні проблемних питань щодо розбудови та облаштування прикордонних підрозділів голова Луганської обласної державної адміністрації Єфремов О.С. нагороджений відзнакою “Почесний прикордонник України” та його ім’я занесено до Книги пошани Державної прикордонної служби України. Єфремов О.С. оголошений Почесним прикордонником Луганського прикордонного загону.
У 2003 році наказом Голови Державної прикордонної служби України Олександр Сергійович Єфремов нагороджений медаллю “За сприяння в охороні державного кордону України.”
* * *
Основні підсумки оперативно-службової діяльності
Луганського прикордонного загону
За 10 місяців 2004 року на ділянці загону затримано:
- порушників державного кордону - 589;
- незаконних мігрантів - 14;
- наркотичної речовини - 19,5 кг;
- одиниць зброї та боєприпасів до неї - 110;
- не допущено 504 випадки ввезення контрабандних вантажів на загальну суму більше 8 млн. 800 тис. грн..

Все це – значна допомога у захисті державних та економічних інтересів України.

У 2001 році за підсумками оперативно-службової діяльності, стану правопорядку та військової дисципліни Луганський прикордонний загін першим в історії Прикордонних військ України був нагороджений Перехідним Прапором Колегії Державного комітету у справах охорони державного кордону України “Кращій військовій частині Прикордонних військ України.” За вказаними показниками у 2002 році Луганський прикордонний загін посів третє місце серед військових частин ПВ України, а у 2003 році – перше місце.

Комментариев - 0
Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Амнистия для Луганска и Донецка невозможна
 • Экс-министр обороны дал прогноз по Донбассу
 • В Луганске обстреляли телекомпанию
 • Катастрофическая ситуация в Донбассе
 • Союзников России не будет в Донбассе
 • Донбасс: Глазами Путина
 • Почти идеальный ллан США по Донбассу
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина