Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

28.10.2004 10:10
Подведены итоги роботы строительного комплекса Луганщины за 9 месяцев

ОДА

Підведено підсумки роботи будівельного комплексу області за 9 місяців поточного року сьогодні на засіданні колегії управління будівництва облдержадміністрації. У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Леонід Рисухін, заступники міських голів та заступники голів райдержадміністрацій, керівники підрядних організацій області. На засіданні зазначено, що за звітний період поставлені задачі згідно Програми соціально-економічного розвитку області на 2004 рік підприємствами та організаціями будівельного комплексу області виконано.

Обсяг підрядних робіт, виконаних за контрактами підряду, складає 409, 94 млн. грн., що на 4% перевищує відповідний період минулого року. Біля 50% підрядних організацій збільшили обсяги виконаних будівельно-монтажних робіт. Найбільш значні обсяги виконано будівельниками міст Луганська, Сєверодонецька, Лисичанська. За підсумками роботи за 9 місяців поточного року досягли приросту промислового виробництва понад 80% будівельних підприємств.

За січень-вересень поточного року введено до експлуатації за рахунок усіх джерел фінансування 165 тис. кв. м житла, що становить 135,6% до відповідного періоду минулого року. Індивідуальними забудовниками введено в дію 150,1 тис. кв. м, що складає 91% від загального обсягу введеного житла, у тому числі за регіональною програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” введено 129 житлових будинків загальною площею 7 тис. 398,7 кв. м. Також в поточному році введено в дію ряд найбільш значних об’єктів соціального призначення. Це 2 секції у житловому будинку на кв. “Містечко Щорса” загальною площею 5,7 тис.кв.м, районна лікарня в смт. Біловодськ на 250 відвідувань в зміну та 120 ліжок, лабораторний корпус станції переливання крові на 15 тис. літрів на рік у Луганську, обласний центр СНІДу на 100 відвідувань за зміну та 17 ліжок.

На промислових підприємствах області введено в дію бітумну установку потужністю 375 тис. тонн на рік на ВАТ “Лінос”, виробничу лінію з випуску поліетиленових газопровідних труб потужністю 40 п.м за год. на РКЗХ “Зоря”. В с. Новосвітловка Краснодонського району введено в експлуатацію вузол з виготовлення бітумної емульсії потужністю 20 тонн за добу.

Комментариев - 0
Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Амнистия для Луганска и Донецка невозможна
 • Экс-министр обороны дал прогноз по Донбассу
 • В Луганске обстреляли телекомпанию
 • Катастрофическая ситуация в Донбассе
 • Союзников России не будет в Донбассе
 • Донбасс: Глазами Путина
 • Почти идеальный ллан США по Донбассу
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина