Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

23.06.2004 09:12
Премьер-министр Украины В.Янукович побывал на Луганщине

"Прес-служба ОДА"Премьер-министр Украины В.Янукович побывал на Луганщине
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович перебував сьогодні в Луганській області з робочою поїздкою. За програмою поїздки, Віктор Янукович побував в Луганському обласному шпиталі ветеранів війни, де він вручив подарунки ветеранам, які перебувають на лікуванні. Відвідав одне з найкращих вуглевидобувних підприємств регіону - шахту імені Фрунзе державного підприємства “Ровенькиантрацит”, ознайомився з її роботою та перспективами розвитку. Також Прем’єр-міністр України взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника молодогвардійцям з нагоди Дня скорботи по жертвах Великої Вітчизняної війни, який встановлено у Ровеньках на місці розстрілу членів підпільної організації “Молода гвардія”. Потім у Ровеньках Віктор Янукович провів Всеукраїнську нараду з робітниками вугільної промисловості України, після якої зустрівся з представниками засобів масової інформації та дав прес-конференцію. Наприкінці робочої поїздки до Луганщини Голова Уряду України відвідав Алчевськ, де ознайомився з ходом реконструкції цеху безперервного розливу сталі на ВАТ “Алчевський металургійний комбінат”, одному з найпотужніших підприємств України.

В урочистій обстановці Прем’єр-міністр України вручив подарунки ветеранам війни

Під час перебування у Луганському обласному шпиталю ветеранів війни Прем’єр-міністр України Віктор Янукович в урочистій обстановці вручив подарунки ветеранам Великої Вітчизняної війни, які знаходяться зараз на лікуванні в шпиталі. Вони отримали 15 слухових апаратів, годинники та інші цінні подарунки. Також Віктор Янукович відвідав кардіологічне відділення шпиталю, поспілкувався з ветеранами та ознайомився з умовами їх лікування. Він привітав працівників шпиталю з днем медичного працівника та після спілкування з ними вручив подарунок закладу – автомобіль «Газель».
В обласному шпиталі ветеранів війни щорічно лікується понад 4тис.700 ветеранів війни. Він розрахований на 250 ліжок, обладнаний усім необхідним медичним устаткуванням. Має реанімаційне відділення на 6 ліжок для тяжких та післяопераційних хворих. Щорічне фінансування складає 3,6 млн. грн., яке надходить у повному обсязі.

Всеукраїнська нарада з питань розвитку вугільної промисловості України відбулась під час робочої поїздки Прем’єр-міністра України до Луганщини.

Всеукраїнська нарада з питань розвитку вугільної промисловості України відбулась під час робочої поїздки Прем’єр-міністра України Віктора Януковича до Луганської області. Під час наради, яка проходила в Ровеньках, обговорено проблемні питання розвитку вугільної галузі України, розглянуто підсумки виконання доручень Прем’єр-міністра, які він надав у червні минулого року з приводу надзвичайної санітарно-епідемічної ситуації, що склалася на той час серед населення Суходольську.
У нараді взяли участь Міністр палива та енергетики України Сергій Тулуб, голова Луганської облдержадміністрації Олександр Єфремов, голова Луганської обласної ради Віктор Тихонов, а також керівники центральних органів виконавчої влади, керівники місцевих органів влади, представники облдержадміністрації вугільних регіонів України та керівники державних вугільних підприємств, представники галузевих профспілок, народні депутати України.

Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Украина получает налоги из Луганска
 • Порошенко обещает вернуть Донбасс
 • Амнистия для Луганска и Донецка невозможна
 • Экс-министр обороны дал прогноз по Донбассу
 • В Луганске обстреляли телекомпанию
 • Катастрофическая ситуация в Донбассе
 • Союзников России не будет в Донбассе
 • Донбасс: Глазами Путина
 • Почти идеальный ллан США по Донбассу
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина