Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:
22.12.2005 08:20
Москаль : Учбові заклади не повинні бути штабами політичних партій

ЛОДА

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль зустрівся з ректорами вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації. Учасники зустрічі обговорили низку проблемних питань з вищої освіти Луганського регіону, а саме: невідповідності темпів росту чисельності студентів темпам росту чисельності професорсько-викладацького складу (за останні 10 років чисельність студентів збільшилася вдвічі, а професорсько-викладацького складу лише на 15%); практично не здійснюється підготовка студентів за рахунок місцевих бюджетів і галузевих міністерств, недостатнім є фінансування для поповнення, ремонту та модернізації технічної бази. Не виділяються кошти з місцевих бюджетів для кредитування навчання молоді за напрямами і спеціальностями, відповідно до потреб місцевого ринку праці. Не вирішено питання щодо закріплення баз практики студентів, відсутність зацікавленості роботодавців у підготовці спеціалістів за власні кошти. Також під час зустрічі піднімались проблемні питання щодо підготовки фахівців для вугільної промисловості, галузі будівництва, житлово-комунального господарства.

Ректори вузів зазначили, що на рівні Верховної Ради України необхідно вирішити питання індексації вартості навчання для студентів-контрактників 3-4 курсів, за рахунок місцевих бюджетів активніше готувати фахівців для підприємств житлово-комунальної сфери. Геннадій Москаль пообіцяв лобіювати питання виділення для Луганських вузів частини коштів, що закладені в Держбюджет-2006 на капітальне будівництво у галузі освіти. Він також дав доручення розробити та винести на розгляд депутатів облради програму із вирішення соціальних проблем випускників вузів – медиків та вчителів, які працюватимуть у сільській місцевості.

«Я налаштований на співпрацю, мої двері завжди відкриті для вас. Приходьте з проблемами, пропозиціями, облдержадміністрація буде їх підтримувати і допомагати у вирішенні проблемних питань”, – звернувся губернатор до ректорів вузів.

„Напередодні виборів депутатів до Верховної Ради, органів місцевого самоврядування учбові заклади не повинні перетворюватись в штаби тих чи інших політичних партій, - заявив голова облдержадміністрації. - Я вважаю що всі політпартії, які діють в правовому полі держави, мають право на існування, але в мене чітка позиція – політичні партії самі повинні працювати з людьми”. Так, на інформацію ректорів вузів щодо звернення до них партій стосовно надання приміщення для проведення зустрічей з виборцями, Геннадій Москаль підкреслив, що ці зустрічі мають проходити за дверима навчальних закладів, за місцем проживання виборців. „Діти мають вчитись. А вибори на то і є, щоб мати право вибору, свідомого вибору”, - зазначив Геннадій Москаль, і ще раз висловив свою позицію, що національність, партію, мову і релігію людина повинна вибирати самостійно.

Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Донбасс: Глазами Путина
 • Почти идеальный ллан США по Донбассу
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса
 • Применит ли Украина боевую авиацию в Донбассе
 • В Донбассе говорят о массовой резне
 • Полезные идиоты для Донбасса
 • Германия хочет восстанавливать Донбасс
 • Волкер рассказал о разрешении конфликта в Донбассе

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина