Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

29.10.2003 38:10
В Луганской области началась реализация программы DFID

"Прес-служба ОДА"

Реалізація програми DFID (Міністерства у справах міжнародного розвитку Великобританії) з підвищення рівня життя сільського населення в Україні розпочалася у двох районах Луганської області.
Сьогодні голови Старобільської та Новоайдарської райдержадміністрацій підписали Меморандум про співробітництво з менеджером Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні Богданом Дроздовським. Меморандум передбачає подальшу співпрацю між Виконавцем Програми - компанією ADAS International та державними адміністраціями Старобільського на Новоайдарського району. Незабаром до них має приєднатися Сватівський район.
Метою Програми є подолання бідності в сільській місцевості України шляхом розробки й поширення механізмів підвищення доходів селян, а також через вирішення соціальних проблем села, розвиток сільських громад та побудову громадянського суспільства. Для цього створюється комплексна система механізмів вирішення проблем бідності у Новоайдарському, Старобільському та Сватівському районах. Передбачається, що до неї війдуть дорадчі служби, кредитні спілки, обслуговуючі кооперативи, маркетингові та інформаційні системи, громадські організації, третейські суди. Зі створенням таких організацій селяни отримають доступ до економічної та юридичної інформації, інформації про нові технології, матимуть змогу користуватися певними матеріальними ресурсами, технічними засобами, а також отримають можливість виходу до ринків збуту. Для створення цих механізмів протягом 2 років передбачається виділення 300 тисяч фунтів стерлінгів у рамках реалізації Програми в Луганській області.
Програма підвищення рівня життя сільського населення в Україні є програмою технічної допомоги Міністерства з міжнародного розвитку Великобританії. Вона працює в Україні з 2001 року. Зараз пілотні проекти вже працюють у Київській, Одеській та Донецькій областях. Насьогодні у цих областях створено 17 осередків дорадчих служб, 3 кредитні спілки, 10 обслуговуючих кооперативів, 14 громадських організацій. Розроблено моделі підвищення доходів та рівня зайнятості на селі, розвитку громад та передачі об’єктів соціальної сфери, систем захисту прав власності та приватних інтересів селян. В поточному році Програма поширює свою діяльність і на Луганську область.

Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса
 • Применит ли Украина боевую авиацию в Донбассе
 • В Донбассе говорят о массовой резне
 • Полезные идиоты для Донбасса
 • Германия хочет восстанавливать Донбасс
 • Волкер рассказал о разрешении конфликта в Донбассе
 • Чего хочет Кремль по Донбассу
 • Донбасс: Силовое принуждение к миру

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина