Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

26.09.2003 34:10
Луганск против наркотиков

"Прес-служба ОДА"Луганск против наркотиков
Регіональна програма протидії незаконному обігу наркотичних засобів і психотропних речовин прийнята в Луганській області. Голова облдержадміністрації Олександр Єфремов підписав розпорядження, яким затвердив програму, розраховану на 2003-2010 роки. Як зазначено у розпорядженні губернатора, зараз в області на кожні 10 тисяч населення в середньому 23 особи незаконно вживають наркотики або психотропні речовини. Відмічається підвищення рівня розповсюдження й вживання наркотиків серед молоді.
Нова Регіональна програма ставить за мету створити в області цілісну систему взаємодії державних органів, підприємств, громадських організацій щодо боротьби з наркоманією та пов’язаною з нею злочинністю. Програма виконуватиметься поетапно. З 2003 по 2005 роки планується провести моніторинг поширення наркоманії й незаконного обігу наркотичних речовин, удосконалити механізм міжвідомчого співробітництва з протидії поширенню наркоманії через проведення спільних заходів, вдосконалити систему попереджувальних заходів щодо запобігання незаконному вживанню наркотиків та посилити систему контролю над обігом наркотичних та психотропних речовин, щоб не допустити їх відтоку в незаконний обіг. На другому етапі з 2006 до 2010 року програма передбачає збільшення кількості відповідних спеціалістів у сфері профілактики наркоманії та лікування хворих на неї осіб, впровадження в лікувальну практику новітніх концепцій і методик та здійснення реабілітації й ресоціалізації хворих та розвиток мережі спеціальних виховних закладів для дітей і підлітків з девіантною поведінкою.
Окрім просвітницьких, консультаційних заходів та психолого-педагогічної допомоги, Регіональна програма включає в себе розробку та впровадження підготовки соціальних працівників для роботи в наркологічних закладах. Передбачається також змінити навчальні програми з наркології у навчальних медичних закладах з урахуванням держстандартів надання наркологічної допомоги та вивчення вітчизняного досвіду роботи із застосування методик “замісної терапії” для лікування та соціальної реабілітації осіб, хворих на наркоманію. Йдеться також про зміцнення матеріально-технічної бази існуючої в області мережі державних і комунальних наркологічних закладів та недопущення їх об’єднання із закладами іншого профілю. Крім того передбачається зміцнити державний контроль за дотриманням у лікарнях законодавства щодо обігу наркотичних і психотропних речовин та за обґрунтованістю списання таких препаратів з простроченою дією. Онкологічна служба більш ретельно перевірятиметься на дотримання порядку призначення наркотичних та психотропних лікарських засобів онкохворим, які лікуються вдома.
Фінансування реалізації Регіональної програми протидії незаконному обігу наркотичних речовин та психотропних засобів буде йти за рахунок коштів з державного та місцевих бюджетів. До фінансової підтримки передбачених програмою заходів планується залучити недержавні благодійні та громадські організації.

Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса
 • Применит ли Украина боевую авиацию в Донбассе
 • В Донбассе говорят о массовой резне
 • Полезные идиоты для Донбасса
 • Германия хочет восстанавливать Донбасс
 • Волкер рассказал о разрешении конфликта в Донбассе
 • Чего хочет Кремль по Донбассу
 • Донбасс: Силовое принуждение к миру

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина