Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

12.09.2003 20:06
Главное праздничное шоу к Дню Луганской области пройдет 12 сентября на обновленном стадионе “Авангард”

"Прес-служба ОДА"

“Головне святкове шоу до Дня області відбудеться 12 вересня на головному обласному стадіоні “Авангард”, який ми постаралися відремонтувати та оновити спеціально до 65-річчя Луганської області”, – зазначив начальник управління будівництва облдержадміністрації Микола Мухін. За його словами, до дня народження області проведено капітальну реконструкцію стадіону, який було побудовано ще в 1951 році. До складу спорткомплексу “Авангард” входить головний стадіон на майже 5 тис. посадочних місць, газонним футбольним полем, гумово-бітумними легкоатлетичними доріжками та секторами, мале спортивне ядро з газонним футбольним полем та легкоатлетичними доріжками й секторами, гареве та земляне футбольні поля, силове містечко, сектор довгих кидань, 2 волейбольних та 2 баскетбольних майданчики, 4 майданчики для скралів. В підтрибунних приміщеннях розміщуються 8 спортзалів для заняття різними видами спорту. Серед них зал загальної фізичної підготовки, боротьби, боксу, фехтування, атлетичної гімнастики, аеробіки, важкої атлетики загальною площею 1113 кв.м.
Як повідомив Микола Мухін, до 2000р. комбінат спортивних споруд “Авангард” належав одному з провідних підприємств Луганська – виробничому об’єднанню “Луганськтепловоз”. З лютого 2002 року стадіон знаходиться в обласній комунальній власності. В лютому 2003 року керівництво області прийняло рішення провести реконструкцію стадіону, технічний стан споруд якого безнадійно застарів за півстоліття. За розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Єфремова на капремонт “Авангарду” було виділено понад 3 млн. грн. з обласного бюджету. Ще більш ніж 7 млн. грн. на ремонт стадіону витратив обласний благодійний фонд підтримки регіональних ініціатив “Благовіст”. Всього на реконструкцію стадіону “Авангард” у поточному році витрачено біля 10 млн. грн.
Ремонтні роботи на стадіоні було почато в червні 2003 р. За словами Миколи Мухіна, за три місяці будівельники посилили залізобетонні конструкції та зробили гідроізоляцію трибун стадіону, встановили нові комфортні сучасні сидіння для глядачів на 24тис. 800 посадочних місць, відремонтували центральний вхід з колонадою та фасад стадіону, благоустроїли територію навкруги стадіону. До того ж тепер на “Авангарді” встановлена сучасна система електрики, відновлені 4 освітлювальні мачти чаші стадіону та встановлено найсучасніше звукова оснащення. Старе спортивне табло замінено на новітніше цифрове табло, що дає змогу прямого транслювання подій, що відбуваються на полі стадіону.
Головним заказником робіт з реконструкції стадіону “Авангард” виступило управляння капітального будівництва облдержадміністрації. Основні будівельно-ремонтні роботи виконували ООО “Енергомаш” та ЗАО “Луганський ДСК”.

Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу
 • Совбез ООН может принять вариант РФ по миротворцам и фактически узаконить ЛНР-ДНР
 • Россия намерена узаконить оккупацию Донбасса
 • Применит ли Украина боевую авиацию в Донбассе
 • В Донбассе говорят о массовой резне
 • Полезные идиоты для Донбасса
 • Германия хочет восстанавливать Донбасс
 • Волкер рассказал о разрешении конфликта в Донбассе
 • Чего хочет Кремль по Донбассу
 • Донбасс: Силовое принуждение к миру

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина