Луганск.info - луганский информационно-развлекательный портал
.
Луганские новости
Луганские новости:

11.09.2003 06:11
Принята региональная программа развития футбола

"Прес-служба ОДА"

Регіональна програма розвитку футболу в Луганській області прийнята на 2003-2008 роки. Своїм розпорядженням голова облдержадміністрації Олександр Єфремов затвердив програму, яка передбачає заходи щодо підвищення престижу футболу в області, відновлення спортивної матеріально-технічної бази та якісної підготовки резерву для професіональних футбольних клубів області та збірних команд України.
Згідно з розпорядженням губернатора, протягом поточного та наступного року буде проведена паспортизація всіх діючих в області стадіонів і футбольних полів, щоб визначити їх теперішній технічний стан та оснащення для проведення футбольних змагань. У поточному році буде завершено капітальний ремонт основних приміщень та споруд обласного стадіону “Авангард” в Луганську, а на 2004 рік планується реконструювати на ньому гареве та трав’яне поля. На 2005 рік Регіональною програмою розвитку футболу передбачається розпочати будівництво цілого футбольного містечка на території “Авангарду”. По всіх інших містах та районах Луганщини заплановано щорічне проведення ремонту стадіонів, футбольних полів і майданчиків. Програмою передбачається також у 2006 році створити дитячий літнім футбольний табір для того, щоб юні футболісти влітку могли водночас з канікулярним відпочинком підвищувати свою спортивну майстерність. У 2003 році Луганська обласна федерація футболу планує придбати три майданчика із штучним покриттям для занять футболом дітей і юнаків.
За програмою розвитку футболу в Луганській області, затвердженою губернатором, в кожному місті та районі області створюються місцеві федерації футболу за статусом юридичної особи. На користь розвитку професійного спорту у 2004 році планується створити Раду президентів професійних футбольних клубів області. Для управлінців від футболу з наступного року працюватиме постійний семінар, а для тренерів, арбітрів та інспекторів проводитимуться регулярні навчальні збори та семінари. У 2004 році планується створити єдиний обласний методичний центр для підготовки та підвищення кваліфікації тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл і футбольних клубів та викладачів уроків футболу в навчальних закладах.
Головний акцент у розвитку футболу в області Програма робить на підтримці перш за все дитячо-юнацького спорту, збірних команд області та професійних клубів. Окремі розділи Програми присвячені впровадженню в навчальних закладах регіону проекту “Урок футболу”, розвитку аматорського, жіночого, ветеранського футболу та футзалу. Відновлюватиметься також сама система проведення спортивних змагань: від місцевого – до республіканського рівня. Програма також сприятиме більш активному залученню позабюджетних коштів на зміцнення матеріально-технічної бази спортивних установ. Передбачається створити по області позабюджетні цільові фонди для збільшення спонсорських відрахувань на розвиток футболу на Луганщині.

Комментарии | Подписаться

Любовный гороскоп на 2018 год - год Собаки >>>

Луганские новости:
 • Украина получает налоги из Луганска
 • Порошенко обещает вернуть Донбасс
 • Амнистия для Луганска и Донецка невозможна
 • Экс-министр обороны дал прогноз по Донбассу
 • В Луганске обстреляли телекомпанию
 • Катастрофическая ситуация в Донбассе
 • Союзников России не будет в Донбассе
 • Донбасс: Глазами Путина
 • Почти идеальный ллан США по Донбассу
 • Javelin усилят позиции Киева на переговорах по Донбассу

 • Новости Украины и мира:

  Что будет с биткоином и другими криптовалютами
  Активность Солнца резко падает
  Россия отрабатывает запуск крылатых ракет по Украине
  Видеоигры и соцсети — наркотик?
  В космосе нашли признаки жизни
  В Украине хотят легализовать криптовалюту
  Все идет к кризису доллара?
  Биткоин - самый большой пузырь в истории
  Что происходит с мировой экономикой: Храните наличные и готовьтесь к худшему
  Биткоин обвалился  [Главная] [Луганск] [Украина] [Шоу-бизнес] [Общество] [Интернет] [Фотогалереи [Поиск]
  WWW.LUGANSK.INFO
   


  Rambler's Top100

   Контакты

  2002-2017 Луганск.info

  Луганск, Украина